Parafia Rzymskokatolicka św. Marcina Bpa w Swarzędzu

Archidiecezja Poznańska

Get Adobe Flash player

LP Nazwisko i imię Data urodzenia Imię ojca Miejsce urodzenia Data śmierci
1 Anioł Stanisław 1901.5.3 Stanisław Swarzędz 1974.1.30
2 Bajon Władysław 1897.6.23 Ignacy Swarzędz 1972.11.11
3 Boruczkowski Ludwik 1900.7.19 Walenty Szczytniki pow. śremski 1970.10.7
4 Chęciński Władysław 1901.5.21 Roman Swarzędz 1954.7.27
5 Czarnecki Adam 1890.11.12 Andrzej Dolice powiat pyrzycki 1968.1.22
6 Drynkowski Stanisław Ignacy 1887.7.18 Józef Leśniewice powiat gostyniński 1980.9.28
7 Fiedler Jan 1896.11.16 Wawrzyniec Iwno gm. Kostrzyn 1957.5.20
8 Firlik Stanisław 1897.10.22 Franciszek Swarzędz 1966.9.24
9 Firlik Sylwester 1895.12.25 Franciszek Swarzędz 1979.11.24
10 Głowiński Maksymilian Albin 1891.5.24 Albin Szamotuły 1968.06.17
11 Graczyk Jan 1899.5.14 Franciszek Łagiewniki 1977.06.23
12 Grynia Czesław 1899.7.12 Józef Swarzędz 1927
13 Jankowiak Jan 1895.5.22 Piotr Bnin gm. Kórnik 1958.11.17
14 Jarmuszkiewicz Leon 1903.2.10 Wincenty Swarzędz 1986.9.14
15 Jezierski Michał 1866.9.10 Aleksander Nowe Miasto 1954.2.1
16 Jędrzejczak Stanisław 1897.10.20 Walenty Sarbinowo 1975.9.26
17 Kąkolewski Wincenty 1901.4.4 Józef Pobiedziska 1989.11.17
18 Konieczny Walenty 1890.12.20 Józef Swarzędz 1966.7.8
19 Korcz Nikodem 1900.8.19 Wojciech Gowarzewo 1978.1.15
20 Kręglewski Edmund 1890.10.14 Marcin Bierzglin pow. wrzesiński 1985.4.27
21 Krzyżaniak Leon 1897.12.21 Walenty Swarzędz 1965.5.14
22 Kurczewski Jan 1899.11.24 Józef Swarzędz 1943.3.6
23 Kurczewski Leon 1891.4.12 Józef Swarzędz 1952.9.9
24 Kurkowiak Józef 1894.3.8


25 Kurzawski Stanisław 1887.11.17 Engelbert Huta pow. czarnkowski 1963.5.19
26 Lasiewicz Leon 1901.2.10 Andrzej Swarzędz 1960.9.30
27 Majerowicz Stanisław 1901.10.13 Kacper Swarzędz 1969.1.20
28 Matela Walenty 1900.12.7 Stanisław Kruszewnia 1962.5.3
29 Mieszała Piotr 1892.5.2 Jakub b.d 1962.12.2
30 Mikołajewski Ignacy 1894.7.22 Maksymilian Swarzędz 1978.8.24
31 Mikołajewski Stanisław 1893.4.15 Maksymilian Swarzędz 1962.6.4
32 Napieralski Władysław 1878.6.18 Roch Jagodno pow. średzki 1940.1.4
33 Nawrocki Antoni 1901.3.28 Andrzej Swarzędz 1972.1.21
34 Nowacki Władysław 1899.5.31 Michał Tanibórz gm. Kleszczewo 1973.4.27
35 Nowaczyk Stanisław 1888.5.7 Mateusz Glinka Pańska powiat średzki 1964.3.28
36 Obarski Ignacy 1896.6.17 Ignacy Jasin 1973.8.23
37 Orlikowski Feliks 1900.4.1 Feliks Miłosław pow. wrzesiński 1987.1.6
38 Palicki Stanisław 1873.11.16 Jan Janowo 1959.2.11
39 Penczyński Wojciech 1891.4.10 Antoni Łowęcin 1979.5.21
40 Plessner Telesfor 1901.1.2 Stanisław Grabów nad Prosną 1989.12.29
41 Polanowski Andrzej 1895.11.18 Józef Gortatowo 1980.1.12
42 Ratajczak Jan 1892.11.16 Walenty Gortatowo 1971.3.5
43 Schneider Franciszek 1899.8.30 Józef Jasin 1977.4.16
44 Staniewski Tadeusz 1873.10.25 Stanisław Kiełczewo pow. kościański 1940.8.25
45 Staszak Franciszek 1901.10.4 Wojciech Białężyce koło Wrześni 1981.7.4
46 Stein Bronisław 1899.4.23 Eugeniusz Chrosno gmina Strzelno, pow. mogileński 1986.4.4
47 Strychalski Jan 1894.4.12 Franciszek Swarzędz 1946.5.31
48 Tomaszewski Ludwik 1899.8.30 Józef Nowy Młyn 1959.5.30
49 Witkowski Walenty 1882.1.28 Andrzej Garby gm. Swarzędz 1959.6.18
50 Włodarkiewicz Stanisław 1898.10.12 Stanisław Kościan 1968.10.3
51 Zaporowski Antoni 1900.5.12 Jan Bukowiec pow. nowotomyski 1919.11.19
52 Zaporowski Władysław 1897.4.29 Jan Bukowiec pow. nowotomyski 1989.6.4
53 Zawisła Tomasz 1891.11.29 Antoni Komorze pow. jarociński 1980.2.26
54 Zębski Tadeusz 1889.10.15 Franciszek Biskupice pow. ostrowski 1967.4.28
55 Zgórecki Antoni 1881.12.25 Jan Swarzędz 1963.3.4

Msze Św.

Niedziela:
700, 830,1000,1115,1300,1800

w dni powszednie:
700, 1800


Biuro parafialne

poniedziałek 9.00 - 11.00;

środa 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

piątek 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

 

Pary narzeczonych:

środa 16.00 - 18.00

piątek 16.00 - 18.00

Nabożeństwa

Roraty:
godz. 18.00 

 

Gorzkie żale:
godz. 17.15

 

Droga Krzyżowa:
Dzieci - 1630
Dorośli i Młodzież - 1730

 

Nabożeństwa Majowe:
godz.1730

 

Nabożeństwa czerwcowe:
Po Mszy wieczornej

 

Nabożeństwa Różańcowe:
godz.1730 (dzieci poniedziałki, środy i piątki)

Facebook