Parafia Rzymskokatolicka św. Marcina Bpa w Swarzędzu

Archidiecezja Poznańska

Get Adobe Flash player

 

Plan Kolędy na rok 2017/2018

 

Środa 27.12.2017 r.

I Ksiądz od godz. 15:00 – Jasin ul. Żonkilowa i Krokusowa.

II Ksiądz od godz. 15:00 – Jasin ul. Szafirowa, Ziołowa, Laurowa, Lubczykowa, Bazyliowa, Tymiankowa.

III Ksiądz od godz. 15:00 – ul. Żniwna i Bartników.

Czwartek 28.12.2017 r.

I Ksiądz godz. 15:00 – Gortatowo ul. Przełajowa, Jasin ul. Storczykowa ul. Cmentarna od nr 51 i dalej ul. Swarzędzka.

II Ksiądz godz.15:00 – ul. Swarzędzka od nr 27 od końca do zejścia księży i. ul Cicha.

III Ksiądz godz. 15:00 - Jasin ul. Malwowa.

Piątek 29.12.2017 r.

I Ksiądz godz. 15:00 – Gortatowo ul. Fabryczna od początku i ul. Baśniowa i Kapela.

II Ksiądz godz.15:00 – Gortatowo ul. Darniowa po obydwu stronach, ul. Pasieka i Kasztelańska od nr 1 do końca.

III Ksiądz godz. 15:00 – Gortatowo ul. Kubusia Puchatka, Złota Polana, Nad Cybiną i ul. Marszałkowska.

IV Ksiądz godz. 15:00 - Gortatowo ul. Książęca od nr 1 i ul. Kanclerska.

Sobota 30.12.2017 r.

I Ksiądz godz. 14:00 – Gortatowo ul. Dożynkowa od końca i ul. Jasna, ul. Owsiana i ul. Bajkowa.

II Ksiądz godz. 14:00 - Gortatowo Huby i ul. Daleka, Chlebowa i Sezamowa.

III Ksiądz godz. 14:00 – Gortatowo ul. Królewska, Senatorska, Magnacka i Dolina Cybiny.

IV Ksiądz godz. 14:00 - Gortatowo ul. Dożynkowa od nr 1 do końca.


Wtorek 2.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Władysława IV blok nr 2 i 4.

II Ksiądz godz. 15:00 - Łowęcin przy Gortatowie ul. Szkolna od nr 46 do 37 i dalej Gortatowo ul. Przyjazna i Błotna i ul. Piękna.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Władysława IV blok nr 1.

Środa 3.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Władysława IV blok nr 3 i 5.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 1 od 1 do 30.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 1 od 31 do 60.

Czwartek 4.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 3 od 1 do 29.

II Ksiądz godz. 16:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 3 od 50 do 30.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 6 od 1 do 30.

Piątek 5.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 5 od 1 do 30.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 2 od 1 do 30.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 7 od 1 do 30.

 

 

Poniedziałek 8.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 25 od nr 1do 40.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 27 od nr 50 do 26.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 27 od nr 1 do 25.

Wtorek 9.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 23 od nr 1 do 30.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 26 od nr 1 – 24.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 22 od nr 1 do 20.

Środa 10.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 21 od nr 1 do 40.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 20 od nr 1 do 25.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 20 od nr 50 do 26.

Czwartek 11.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 18 od nr 1 do 40.

II Ksiądz godz. 16:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 17 od nr 1 do 20.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 19 od nr 1 do 20.

Piątek 12.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 12 od nr 1 do 20 i blok nr 13 od 1 do 10.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 15 od nr 1 do 30.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 14 od 1 do 20 i blok nr 13 od 20 do 11.

Sobota 13.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 14:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 9 od 1 do30.

II Ksiądz godz. 14:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 7 od 1 do 44.

III Ksiądz godz. 14:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 10 od nr 1 do 20.

 

 

Poniedziałek 15.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 6 od 1 do 44.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 4 od 1 do 30.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 4 od 31 do 60.

Wtorek. 16.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 3 od 1 do 30.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 5 od 1 do 44.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 3 od 60 do 31.

Środa 17.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 2 od 60 do 31.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 1 od 2 do 30.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 2 od 1 do 30.

Czwartek 18.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Ul. Grudzińskiego Blok nr 7 klatka C i D.

II Ksiądz godz. 16:00 - Ul. Grudzińskiego Blok nr 7 klatka A.

III Ksiądz godz. 15:00 - Ul. Grudzińskiego Blok nr 7 klatka B.

Piątek 19.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 15:00 - Os. Zygmunta III Wazy blok nr 2 od 31 do 50.

II Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 24 od nr 1 do 20.

III Ksiądz godz. 15:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 11 od 1 do 20

Sobota 20.01.2018 r.

I Ksiądz godz. 14:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 16 od nr 1 do 20.

II Ksiądz godz. 14:00 - Os. Dąbrowszczaków blok nr 8.

Zakończenie Kolędy w 2017 / 2018 r.

Msze Św.

Niedziela:
700, 830,1000,1115,1300,1800

w dni powszednie:
700, 1800


Biuro parafialne

poniedziałek 9.00 - 11.00;

środa 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

piątek 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

 

Pary narzeczonych:

środa 16.00 - 18.00

piątek 16.00 - 18.00

Nabożeństwa

Roraty:
godz. 18.00 

 

Gorzkie żale:
godz. 17.15

 

Droga Krzyżowa:
Dzieci - 1630
Dorośli i Młodzież - 1730

 

Nabożeństwa Majowe:
godz.1730

 

Nabożeństwa czerwcowe:
Po Mszy wieczornej

 

Nabożeństwa Różańcowe:
godz.1730 (dzieci poniedziałki, środy i piątki)

Facebook