Parafia Rzymskokatolicka św. Marcina Bpa w Swarzędzu

Archidiecezja Poznańska

Get Adobe Flash player

 

Lp

Nazwisko

Imię

Dyżur pn-pt

Msze w niedziele

16 VIII

23 VIII

30 VIII

1.

Babalski

Paweł

Piątek

18:00

11:15

10:00

2.

Dembiński

Maksymilian

Środa

8:30

11:15

10:00

3.

Dopierała

Mateusz

Środa

8:30

10:00

11:15

4.

Gałdyński

Oliwier

Czwartek

18:00

10:00

7:00

5.

Hejnowski

Michał

Czwartek

11:15

7:00

18:00

6.

Knothe

Dominik

Środa

10:00

18:00

11:15

7.

Kochanowski

Wiktor

Środa

11:15

8:30

10:00

8.

Kochanowski

Nikodem

Środa

11:15

8:30

10:00

9.

Kowalski

Maciej

Poniedziałek

10:00

18:00

11:15

10.

Kozanecki

Maksymilian

Poniedziałek

10:00

10:00

10:00

11.

Lesiński

Filip

Poniedziałek

11:15

10:00

18:00

12.

Matuszak

Mateusz

Czwartek

7:00

10:00

11:15

13.

Matwijów

Antoni

Poniedziałek

11:15

11:15

11:15

14.

Mazurek

Dawid

Środa

11:15

10:00

8:30

15.

Medenecki

Piotr

Poniedziałek

10:00

8:30

11:15

16.

Oses

Jakub

Piątek

10:00

11:15

8:30

17.

Pietrzak

Jakub

Piątek

8:30

10:00

11:15

18.

Rogacki

Jakub

Środa

11:15

10:00

18:00

19.

Sowa

Grzegorz

Czwartek

10:00

8:30

11:15

20.

Wielicki

Wojciech

Środa

18:00

11:15

7:00

21.

Wielogórski

Antoni

Wtorek

10:00

11:15

18:00

22.

Wolny

Jan

Poniedziałek

10:00

11:15

18:00

23.

Wolny

Wojciech

Poniedziałek

10:00

11:15

18:00

Lp

Nazwisko

Imię

Dyżur pn-pt

Msze niedzielne

26 X

2 XI

9 XI

1.

Babalski

Paweł

Piątek

18:00

11:15

7:00

2.

Dembiński

Maksymilian

Środa

11:15

11:15

11:15

3.

Dopierała

Mateusz

Środa

8:30

10:00

11:15

4.

Gałdyński

Oliwier

Czwartek

11:15

18:00

13:00

5.

Hejnowski

Michał

Czwartek

11:15

7:00

18:00

6.

Kochanowski

Wiktor

Środa

11:15

11:15

11:15

7.

Kowalski

Maciej

Poniedziałek

18:00

13:00

11:15

8.

Lesiński

Filip

Poniedziałek

11:15

11:15

11:15

9.

Matuszak

Mateusz

Wtorek

10:00

13:00

11:15

10.

Mazurek

Dawid

Środa

11:15

8:30

10:00

11.

Mikołajczak

Szymon

Wtorek

10:00

11:15

13:00

12.

Pietrzak

Jakub

Czwartek

13:00

10:00

11:15

13.

Rogacki

Jakub

Środa

8:30

7:00

10:00

14.

Sowa

Grzegorz

Czwartek

10:00

8:30

11:15

15.

Wielicki

Wojciech

Wtorek

11:15

11:15

11:15

16.

Wielogórski

Antoni

Czwartek

10:00

13:00

18:00

17.

Wojtyś

Kuba

Czwartek

11:15

10:00

8:30

18.

Wojtyś

Krzysztof

Wtorek

11:15

10:00

8:30

19.

Wolny

Jan

Poniedziałek

10:00

18:00

11:15

20.

Wolny

Wojciech

Poniedziałek

10:00

18:00

11:15

Lp

Nazwisko

Imię

Dyżur pn-pt

Msze w niedziele

15 III

22 III

29 III

1.

Babalski

Paweł

Piątek

18:00

11:15

10:00

2.

Dembiński

Maksymilian

Środa

11:15

11:15

11:15

3.

Dopierała

Mateusz

Środa

8:30

10:00

11:15

4.

Gałdyński

Oliwier

Czwartek

11:15

18:00

13:00

5.

Hejnowski

Michał

Czwartek

13:00

7:00

18:00

6.

Kochanowski

Wiktor

Środa

11:15

11:15

11:15

7.

Kowalski

Maciej

Poniedziałek

10:00

13:00

11:15

8.

Kozanecki

Maksymilian

Poniedziałek

11:15

11:15

11:15

9.

Lesiński

Filip

Poniedziałek

11:15

11:15

11:15

10.

Matuszak

Mateusz

Czwartek

7:00

10:00

11:15

11.

Mazurek

Dawid

Środa

11:15

13:00

10:00

12.

Pietrzak

Jakub

Czwartek

13:00

10:00

11:15

13.

Rogacki

Jakub

Środa

18:00

13:00

10:00

14.

Sowa

Grzegorz

Czwartek

10:00

8:30

11:15

15.

Wielicki

Wojciech

Środa

11:15

11:15

11:15

16.

Wielogórski

Antoni

Wtorek

10:00

13:00

18:00

17.

Wolny

Jan

Poniedziałek

10:00

18:00

11:15

18.

Wolny

Wojciech

Poniedziałek

10:00

18:00

11:15


Zasady punktacji służby ministrantów

Aktualizacja 3.02.2014 r.

W celu uporządkowania działalności koła ministranckiego w naszej parafii podaję następujące zasady punktacji, które zaczynają obowiązywać od dnia 21 września 2013 r. Ufam, że pomogą nam one zgodnie i w sposób zgrany współpracować.

(W razie pytań, sugestii bądź uwag proszę mailować: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Msza święta w niedziele i święta nakazane

Punkty

>    obecność na dyżurze

10 pkt

>    dyżur o godz. 7:00 + 3 pkt

>    obecność na innej Mszy zamiast dyżuru

1 pkt

>    obecność na innej Mszy przy załatwionym zastępstwie

5 pkt

>    usprawiedliwiona nieobecność

0 pkt

>    nieusprawiedliwiona nieobecność

-5 pkt

Msza święta w dni powszednie

>    obecność na dyżurze

10 pkt

>    kolejna obecność na Mszy w dni powszednie

5 pkt

>    obecność w innym dniu, zamiast dyżuru

1 pkt

>    obecność w innym dniu przy załatwionym zastępstwie

5 pkt

>    obecność na Mszy porannej

+3 pkt

>    usprawiedliwiona nieobecność

0 pkt

>    nieusprawiedliwiona nieobecność

-5 pkt

Nabożeństwa

>    pomoc podczas nabożeństwa

2 pkt

>    pomoc w nabożeństwie poza dniem / godziną dyżuru

4 pkt

Zbiórka ministrancka

>    obecność na zbiórce

10 pkt

>    usprawiedliwiona nieobecność

0 pkt

>    nieusprawiedliwiona nieobecność

-5 pkt

Dodatkowe umówione spotkania / akcje

>    obecność

5 pkt

>    nieobecność

-5 pkt

Z punktacją związane są następujące zasady:

  1. Po dwóch miesiącach zbierania punktów następuje podsumowanie. Ministranci o 3 najwyższych wynikach otrzymują nagrody.
  2. Liczba zebranych punktów ma wpływ na wyznaczanie dyżurów podczas służby ministrantów w ramach kolędy.
  3. Dodatkowej punktacji (dodatniej lub ujemnej) podlegają okresy przygotowań do ważniejszych uroczystości (m.in. Wielkanoc, Boże Narodzenie, odpust parafialny) i dodatkowe zaangażowania – ministranci zostaną o tym wcześniej poinformowani
Z pamięcią w modlitwie,
ks. Damian Wachowiak

Msze Św.

Niedziela:
700, 830,1000,1115,1300,1800

w dni powszednie:
700, 1800


Biuro parafialne

poniedziałek 9.00 - 11.00;

środa 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

piątek 9.00 - 11.00,

16.00 - 18.00

 

Pary narzeczonych:

środa 16.00 - 18.00

piątek 16.00 - 18.00

Nabożeństwa

Roraty:
godz. 18.00 

 

Gorzkie żale:
godz. 17.15

 

Droga Krzyżowa:
Dzieci - 1630
Dorośli i Młodzież - 1730

 

Nabożeństwa Majowe:
godz.1730

 

Nabożeństwa czerwcowe:
Po Mszy wieczornej

 

Nabożeństwa Różańcowe:
godz.1730 (dzieci poniedziałki, środy i piątki)

Facebook

Biuletyny

Statystyki

Odsłon : 989879